Hypotéky priamo u nás

Jednou z najbežnejších ciest, ako si zabezpečiť financie na nové alebo “konečne vlastné” bývanie, je hypotekárny úver. Je to natoľko rozšírený spôsob, že vytvoril vlastný trh s vlastnými pravidlami, reguláciami a postupmi. Pre bežného človeka je to “celá veda”.

 

Trh s hypotékami je rozsiahlou oblasťou národného i medzinárodného obchodu. Preto schopnosť orientovať sa v tom, čo je jeho obsahom a čo zahŕňa, si vyžaduje istú odbornosť. Pre obyčajného človeka, ktorý má obmedzené množstvo času, znalostí a financií, je najracionálnejšou cestou kontaktovať odborníka, tzv. hypotekárneho poradcu.

Člen nášho tímu - Ing. Petra Fodorová je certifikovaným hypotekárnym poradcom. Táto skutočnosť má byť príležitosťou pre vás, našich zákazníkov.

 

Pýtate sa, čo pre vás môže hypotekárny poradca urobiť?

 

Niečo sme už naznačili. Samozrejme, odpoveď znie: získať hypotéku. To je konečným cieľom. Avšak pre jednotlivca neznalého veci býva počet krokov, niekedy aj doslova, na ceste k cieľu veľmi veľký.

 

Spolupráca s hypotekárnym poradcom je pochodom v sedemmíľových čižmách. Šetríte tak čas aj cestovné.

 

Hypotekárny poradca disponuje aktuálnymi poznatkami, informáciami, kontaktmi a predchádzajúcimi skúsenosťami. Poskytne nielen aktuálne informácie o bankových službách, ale aj rady a návrhy riešení, ktoré budú klientovi takpovediac šité na mieru.

 

Dnes sa požiadavky bánk sprísnili, preto je získanie hypotekárneho úveru niekedy plné zádrheľov a komplikácií. Náš hypotekárny poradca je však tou osobou, ktorá riešenie nakoniec vždy nájde.

 

Hypotekárny poradca vám pomôže skompletizovať celú žiadosť o úver, pripraví a zaistí potrebné dokumenty, osloví všetky relevantné banky, dohliadne na proces schvaľovania a dovedie vás k úspešnému uzavretiu hypotekárnej zmluvy.

 

Vieme, že hypotéka nie je lacnou záležitosťou. Preto vám práca hypotekárneho poradcu pomáha šetriť hneď od začiatku. Šetríte čas, peniaze a energiu.